zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Gotuj w fartuszku Soligrano!

« wróć

Na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook przeprowadziliśmy głosowanie, w którym poprosiliśmy fanów o pomoc w wyborze grafiki naszego firmowego fartuszka

Tutaj coś chluśnie, tam coś chlapnie, pryśnie lub się wyleje… Podczas gotowania dużo się dzieje, dlatego pichcić należy w odpowiednim stroju, który zabezpieczy ubranie przed poplamieniem. Przygotowaliśmy trzy projekty na fartuszki Soligrano, które uchronią Was (i nas) przed niechcianymi zabrudzeniami, a przy okazji będą się pięknie prezentować.

Na naszym Facebookowym profilu odbyło się głosowanie na najlepszy projekt fartuszka, połączone z konkursem. Osoba, która w najbardziej przekonujący sposób uargumentowała swój wybór, otrzymała od nas nie tylko kuchenny fartuch, ale także duuuuży zestaw produktów i zbiór przepisów, które będzie mogła wypróbować w swojej kuchni. :)

Nasze produkty to suche, sypkie mieszanki zbóż, które same w sobie nie brudzą, ale mogą być wykorzystane na wiele sposobów jako składnik złożonych dań, dlatego fartuszki są niezbędne. Liczy się wyobraźnia – mamy nadzieję, że Wy też lubicie eksperymentować w kuchni i nie boicie się wyzwań. Przez żołądek, do szczęścia! :)

Nasze przepisy znajdziecie tutaj: Akademia Kulinarna Soligrano.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane