zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Mikołajki z Soligrano dla dzieci chorujących na celiakię

« wróć

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej organizuje dla dzieci i młodzieży spotkanie Mikołajkowe. Podczas wspólnej zabawy nie może zabraknąć prezentów! Soligrano przekaże swoje produkty do paczek.

 

 Mikołajki bez glutenu

3 grudnia w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku, odbędzie się spotkanie Mikołajkowe dla dzieci i młodzieży borykających się z celiakią czyli chorobą trzewną polegającą na nadwrażliwość organizmu na gluten. Organizatorzy zadbają o to, żeby uczestnicy się nie nudzili – w programie przewidziano gry i zabawy pod okiem animatora.

Podczas spotkania nie może też zabraknąć Mikołaja, który rozda prezenty. W paczkach znajdą się m.in. bezglutenowe produkty marki Soligrano.

- Mikołajki to dobry czas na podarowanie bliskim czegoś wartościowego. Marka Soligrano przekaże bezglutenowe produkty do paczek dla dzieci i młodzieży, które muszą ściśle przestrzegać diety. Mamy nadzieję, że w ten sposób sprawimy im radość, a nasze zboża będą im smakowały. – mówi Katarzyna Augustyniak, Brand manager marki Soligrano.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane