zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Soligrano charytatywnie – Słodka Paczka 2017

« wróć

Soligrano charytatywnie – Słodka Paczka 2017

Grudzień i zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się dobrocią. Soligrano wzięło udział w akcji „Słodka paczka bez granic”, w ramach której Pracownicy firmy przygotowali zestawy prezentów dla dzieci z domów dziecka.

Słodka Paczka 2017

Słodka Paczka to inicjatywa Lidii Skuzy, polegająca na zbiórce potrzebnych produktów dla dzieci i młodzieży z domów dziecka. W tym roku akcja odbyła się już po raz 7 i ponownie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zbiórkę wsparło szereg artystów, którzy swoje zaangażowanie komunikowali w kanałach social media. Znaleźli się wśród nich m.in. Paulina Holtz, Agnieszka Kawiorska, Leszek Stanek, Barbara Kurdej-Szatan, Doda,  blogerka Maffashion oraz oczywiście przedstawiciele firmy Soligrano. Nasza marka z przyjemnością przekazała produkty spożywcze, jako prezent dla podopiecznych domów dziecka.

W czapce Mikołaja

Tegoroczna „Słodka Paczka” była wyjątkowa ze względu na to, że objęła także Polski Dom Dziecka, szkołę i bursę specjalną w Solecznikach na Litwie. Paczki trafią również do podopiecznych Domu Dziecka w Brodnikach, Warszawie i Lidzbarku Welskim. Są setki dzieci, które nie mogą liczyć na Mikołaja. Słodka Paczka próbuje to naprawić, aby dzieci z Domów Dziecka miały Święta zbliżone do normalnych – czytamy w opisie na oficjalnej stronie akcji.

Soligrano znalazło się w grupie firm i osób, które postanowiły wesprzeć akcję i w ten sposób wywołać uśmiech na twarzach obdarowanych. -  Postanowiliśmy zakończyć rok 2017 możliwie jak najbardziej pozytywnie, stąd decyzja o wzięciu udziału w licznych akcjach charytatywnych. Słodka paczka to wspaniała inicjatywa, której losy śledzimy na bieżąco. Jesteśmy nie tylko producentem zbóż ekspandowanych, ale także zespołem ludzi o dobrych sercach i staramy się to jak najlepiej pokazywać poprzez nasze działania. Świetnie czuliśmy się w roli Mikołajów i chętnie powtórzymy to za rok! – podsumowuje Agnieszka Koziara-Szczęsna, specjalistka ds. marketingu firmy Soligrano.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane