zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Soligrano coraz szerzej dostępne

« wróć

Soligrano coraz szerzej dostępne

Wraz z Nowym Rokiem marka Soligrano zaczyna być coraz lepiej widoczna – produkty ze zbóż ekspandowanych pojawiają się w kolejnych sieciach sklepów i drogerii. Na półkach są widoczne nowości oraz sprawdzone pozycje z linii BIO.

Soligrano BIO

W wybranych sklepach sieci Lidl znajdziecie stoiska dedykowane wyłącznie linii Soligrano BIO. W związku z wejściem do jednego z najpopularniejszych dystrybutorów w kraju, zorganizowaliśmy konkurs polegający na umieszczeniu w mediach społecznościowych zdjęcia z naszymi produktami. Szczegóły zabawy znajdziecie tutaj: https://web.facebook.com/soligrano/posts/2052069041744272. Zapraszamy do udziału!

Soligrano Delish

Jedną z nowości naszej marki są niskokaloryczne, bezglutenowe batoniki Soligrano Delish, które są dostępne w drogeriach Rossmann. Batoniki z ekspandowanym amarantusem to świetna przekąska do pracy, szkoły lub w domu – bo przecież każdego z nas co jakiś czas nachodzi ochotka na drobny smakołyk.

Soligrano Make My Day

Mieszanki śniadaniowe Soligrano Make My Day to propozycja, która zagwarantuje Wam uśmiech już na początku dnia. Kolorowe opakowania produktów z tej serii znajdziecie m.in. w sieci sklepów Mila oraz Żabce.

Gdzie mogę kupić produkty Soligrano?

Nasze produktu znajdziecie m.in. w wybranych sieciach sklepów:

- Lidl

- netto

- Żabka

- Biedronka

- Mila

- Carrefour

- Intermarche

- Społem

Oraz w drogeriach Rossmann, a także w sklepach internetowych. Udanych zakupów! Dajcie znać, czy smakowały Wam nasze propozycje. Znajdziecie nas na Facebooku: https://web.facebook.com/soligrano/

Zajrzyjcie także tutaj: http://www.soligranobio.pl/

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane