zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Soligrano na targach Pyszna Polska we Wrocławiu!

« wróć

Targi Pyszna Polska to nowy punkt na gastronomicznej mapie wydarzeń. Pierwsza edycja odbyła się w dniach 2-4 czerwca – nie mogło nas tam zabraknąć!

Targi Pyszna Polska zostały zorganizowane we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 2-4 czerwca. Wydarzenie nawiązywało bezpośrednio do książki Magdy Gessler „Poziomki 2016/2017”, w której najsłynniejsza polska restauratorka przyznaje nagrody najlepszym lokalom gastronomicznym oraz hotelom. Zaprezentowanie marki Soligrano pośród znakomitych, polskich producentów i biznesmanów z branży Horeca, to dla nas niezwykle cenne doświadczenie.

 

Rozmowy i spotkania, które będziemy ciepło wspominać

Podczas trzydniowych targów mieliśmy okazję spotkać się z przedsiębiorcami, ale także blogerami i klientami, którzy szukają ekologicznych i zdrowych produktów. Nasze stoisko odwiedziła m.in.  Mama Karmiąca, blogerka, która dzieli się ze swoimi czytelnikami przepisami na pożywne posiłki dla całej rodziny. Bardzo ciepło wspominamy także rozmowę z Carlosem Cegonte, PR Managerem firmy Stalgast.

 

Bezpośredni kontakt z klientami to cenna lekcja

Byliśmy miło zaskoczeni zaangażowaniem i skrupulatnością, z jaką zwiedzający dopytywali o skład mieszanek zbożowych Soligrano oraz proces związany z ich produkcją. Okazało się, że wielu osobom ekspandowanie kojarzy się ze skomplikowanym i złożonym procesem przetwórczym. Tymczasem nasze zboża zachowują wszystkie składniki odżywcze, a do ich wytworzenia nie używa się żadnych substancji chemicznych. Bardzo cieszyła nas możliwość wyjaśnienia wszystkiego osobiście – bezpośredni kontakt z konsumentami to najlepszy sposób na poznanie swoich mocnych i słabych stron. Na pewno wyciągniemy odpowiednie wnioski i zrobimy wszystko, aby marka Soligrano jeszcze lepiej spełniała Państwa oczekiwania.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane