zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Sportowy początek wakacji 2017

« wróć

Soligrano aktywnie rozpoczęło wakacje, wspierając imprezy sportowe i przekazując ich uczestnikom lekkie zboża ekspandowane. Za nami impreza żeglarska i triathlon Jeziorsko w Sieradzu, a w perspektywie kolejne imprezy.

Już w pierwszy weekend lipca marka Soligrano pojawiła się na dwóch wydarzeniach sportowych. Jedną z nich był Puchar Mazowsza, czyli regaty dla młodych żeglarzy organizowane na wodach Jeziora Zegrzyńskiego w Kotlinie Warszawskiej. W sobotę uczestnicy imprezy musieli zmierzyć się z silnym wiatrem, który stanowił dla nich ogromne utrudnienie i niemal uniemożliwił zakończenie wyścigu. Na szczęście w niedzielę pogoda się uspokoiła i młodzi miłośnicy regat mogli dokończyć rywalizację. Zwycięzcy otrzymali od nas paczki zbóż ekspandowanych – lekkich i pysznych produktów, które można wykorzystać jako przekąskę lub urozmaicenie posiłków.

W niedzielę przedstawiciele Soligrano zagrzewali do walki także uczestników Triathlonu Jeziorsko, który odbył się w Sieradzu. Na starcie pojawiło się 107 zawodników, których zadaniem było jak najszybsze pokonanie trzech odcinków trasy. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy zdecydowali, że wyścig pływacki odbędzie się w zatoce, a nie na niespokojnych wodach otwartych. Zmiana była podyktowana wyjątkowo gwałtownym wiatrem i silnymi falami. Po przepłynięciu 950 metrów, zawodnicy wsiedli na rowery i kontynuowali walkę z żywiołem, przemierzając na dwóch kółkach 45 kilometrów. Ostatni etap polegał na przebiegnięciu 10,5 km. Na mecie wszyscy byli wycieńczeni, ale szczęśliwi. Satysfakcja z ukończenia tak trudnego wyścigu była ogromna i widać to było na twarzach uczestników – patrzyliśmy na nich z podziwem! Zwycięzcy otrzymali od nas zestaw zbóż ekspandowanych.

To nie koniec sportowych przygód z naszym udziałem. Soligrano jest jednym ze sponsorów Biegu Dzieci organizowanego przez Stowarzyszenie Rajsport Active. Najmłodsi wezmą udział w rywalizacji już 16 lipca w Sieradzu. Będziemy trzymać kciuki za wszystkich małych sportowców! Uczestnicy otrzymają od nas m.in. pyszne puffinki. Do zobaczenia:).

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane