zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Targi EKOSTYL 2017 – przyjdź i spróbuj ziaren Soligrano!

« wróć

Międzynarodowe Targi Ekostyl odbędą się już po raz piąty – tym razem z naszym udziałem! Wydarzenie skierowane jest do osób ceniących żywność naturalną, ekologiczną i bezglutenową, dlatego nie może nam tam zabraknąć.

 

Ekologiczne i bezglutenowe

Targi Ekostyl 2017 to międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest propagowanie idei aktywnego trybu życia, zbilansowanej diety oraz sięgania po naturalne produkty spożywcze oraz wyroby kosmetyczne. Soligrano zaprezentuje swoją ofertę jako jeden z ponad 220 wystawców.

Odwiedzający Targi Ekostyl będą mogli spróbować m.in. ziaren Soligrano z linii BIO – serii znanej i cenionej przez miłośników zdrowej żywności. Podczas wydarzenia zaprezentujemy też nasze nowości, wśród których znalazły się m.in. zboża ekspandowane z dodatkiem liofilizowanej porzeczki oraz jagody. Podzielimy się naszymi pomysłami na zastosowanie zbóż ekspandowanych w kuchni, a przede wszystkim chętnie poznamy opinie oraz sugestie osób, które odwiedzą nasze stoisko. – zachęca Katarzyna Augustyniak, Brand manager marki Soligrano.

 

Ekostyl życia i gotowania

Targi Ekostyl 2017 to jedno z najważniejszych wydarzeń zarówno dla producentów żywności ekologicznej, jak i dla jej miłośników. W programie znalazły się wykłady, prelekcje i prezentacje na temat ekobranży, a także pokazy kulinarne z udziałem uznanych kucharzy (gościem specjalnym będzie Robert Makłowicz). Najmłodsi eko-maniacy będą mogli spędzić czas biorąc udział w edukacyjnych grach i zabawach pod okiem animatorów w specjalnie przygotowanej strefie jaką będzie EKO-FARMA. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – aby otrzymać bilet wstępu należy wypełnić krótki formularz dostępny na stronie: E-bilet na Targi Ekostyl 2017.

 

Spróbuj Ziaren Pełnych Słońca

Soligrano, jako marka zakochana w zbożach, zaprezentuje na swoim stoisku aktualną ofertę oraz nowości, które dopiero wkraczają na rynek.

Odwiedź stoisko Soligrano i dowiedz się…:
  •  czym jest ekspandowanie?
  •  jak smakują „nadmuchane” ziarna?
  •  dlaczego warto sięgać po zboża ekspandowane?
  •  do czego można używać zbóż ekspandowanych?
  •  jak „przemycić” zboża do diety małego Tadka Niejadka?
  •  jakie nowości oferuje marka Soligrano.

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów i chętnie wysłuchamy opinii odwiedzających. Już nie możemy się doczekać! :) 

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane