zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Soligrano wraz z siostrzaną firmą OrganikAgro to lider w produkcji zboża ekspandowanego. Oba przedsiębiorstwa uzupełniają się wzajemnie i dbają o to, aby na rynek trafiały innowacyjne produkty najwyższej jakości.

Stworzyliśmy profesjonalny zespół ekspertów działający w dziale Badań i Rozwoju, który każdego dnia inicjuje złożony proces, który finalnie prowadzi do wdrożenia kreatywnych rozwiązań, kreacji innowacyjnych projektów oraz nowych produktów. Inicjujemy ciągłe szkolenia,  wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, dokonujemy analiz, a wszystko po to, aby stworzyć unikatowy, funkcjonalny produkt najlepszej jakości, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

BADANIA I ANALIZA TRENDÓW na rynkach światowych.

Otwieramy nasze umysły i czerpiemy wiedzę i inspirację z otaczającego nas świata. Następnie identyfikujemy te informacje, które mogą wpłynąć korzystnie na proces doskonalenia, powstawania nowych produktów, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań klientów.

WCZESNA FAZA ROZWOJU I BADAŃ – MAMY POMYSŁ!

Analizujemy możliwości wdrożenia nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Prowadzimy testy i tworzymy panele degustacyjne w celu zebrania informacji o nowych propozycjach produktowych. W cały proces angażujemy wszystkich pracowników firmy. Każda opinia ma znaczenie. Wybieramy najlepsze „prototypy” naszych produktów.

FAZA GŁĘBOKIEGO ZAANGAŻOWANIA I DALSZYCH BADAŃ

Każdą nową propozycję rozkładamy na czynniki pierwsze. Sprawdzamy jej efektywność, innowacyjność, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby nasze produkty były bogatym źródłem wartości odżywczych, przy jednoczesnym pozytywnym oddziaływaniu na organizm człowieka. W fazie tej angażujemy również Dział Technologii, który wspólnie z działem Badań i Rozwoju bada czy produkt spełnia również nasze, wewnętrzne rygorystyczne kryteria. Gotowe propozycje produktowe są wdrażane do produkcji.

FAZA WSPARCIA I KONTROLI

Doskonalimy  produkty, które już zostały wdrożone. Szukamy dla nich nowych zastosowań. Gromadzimy feedback od naszych klientów i partnerów, aby w przyszłości nasze produkty były jeszcze lepsze.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane