zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Społeczna odpowiedzialność biznesu

CSR

Soligrano to przede wszystkim producent zboża ekspandowanego. Naszym głównym celem jest dostarczenie konsumentowi gotowego, bezpiecznego, wysokiej jakości produktu, który spełni jego oczekiwania. Niemniej, zgodnie ze swoimi zasadami i otaczającym nas światem firma nie zapomina o lokalnych społecznościach czy środowisku naturalnym.

SOLIGRANO DZIAŁA NA ZDROWIE

Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, a wypracowanie dobrych nawyków procentuje na przyszłość. Dlatego Soligrano gorąco wspiera różnego rodzaju akcje sportowe od maratonów poprzez lokalne biegi po kampanie w klubach sportowych.  Przykładami mogą tutaj być Bieg Pomarańczowej Pomocy czy Festyn Zdrowia.

Zaczynamy od edukacji. Chcemy nauczyć dzieci i młodzież jak żyć w zgodzie z naturą, z samym sobą i efektywnie, z korzyścią dla swojego organizmu wykorzystać czas. W tym celu wdrażamy program wsparcia edukacji w zakresie zdrowego żywienia.

ŚRODOWISKO – JESTEŚMY EKO!

Jesteśmy w pełni świadomi roli i znaczenia środowiska naturalnego. Chcemy o nie dbać i minimalizować jego zanieczyszczenie. Właśnie dlatego wprowadziliśmy systemy oszczędności wody oraz energii.
Stawiamy na recycling. Wdrożyliśmy szereg urządzeń, które pomagają w segregacji odpadów oraz przygotowują je do dalszego przetworzenia już poza terenem przedsiębiorstwa.  Dodatkowo dbamy o to, aby minimalizować ilość odpadów na każdym etapie tworzenia, wdrażania projektów oraz  podczas samej produkcji.

SPOŁECZEŃSTWO – POMAGAMY!

Dzielimy się z innymi. Współpracujemy m.in. z Bankiem Żywności, przedstawicielami akcji Paczuszka dla maluszka czy Słodkiej paczki. Zależy nam, aby wspierać potrzebujących i wywołać na ich twarzach choćby chwilowy uśmiech.

Wspieramy młodych, których chętnie zapraszamy na praktyki oraz staże pozwalając im „rozwijać swoje skrzydła” i doskonalić się razem z naszym pełnym pasji zespołem.

Myślimy o konsumentach z problemami zdrowotnymi. To, w dużej mierze właśnie dla nich stworzyliśmy linię produktów Soligrano BIO, które powstają z upraw ekologicznych i nie zawierają sztucznych dodatków oraz asortyment bez glutenu.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane