zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

zboża ekspandowane

KONWENCJONALNE, EKOLOGICZNE I BEZGLUTENOWE

Zasoby firmy

Zasoby firmy

  • Własne uprawy - zlokalizowane na obszarze 1700 hektarów pola uprawne należące do OrganikAgro zapewniają pełną niezależność i jednocześnie pewność pochodzenia naszych zbóż.
  • Własna oczyszczalnia ziaren ParkAgro - nowoczesny zakład produkcyjny do którego trafiają nasze zboża gdzie następnie są magazynowane, oczyszczane i przygotowywane do procesu produkcji. Separator optyczny jako ostatni etap kontroli jakości zapewnia, że do naszej produkcji trafiają tylko najlepsze ziarna.
  • Zakład produkcyjny OrganikAgro - to jeden z najnowocześniejszych i największych zakładów produkcyjnych w Europie w którym ekspandujemy i przetwarzamy nasze zboża.
  • SAP - nowoczesny system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa z wdrożonymi modułami ERP, EDI, WMS, CRM.
  • Własne centrum pakowania i konfekcjonowania – naważarka wielogłowicowa Ishida oraz linia pakującą Royema bag-in-box machine, zintegrowane z systemem kontrolnym Ishida X-ray zapewniają wysoce wydajne i precyzyjne pakowanie zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów.
  • Magazyn wysokiego składowania -  nowoczesny i zautomatyzowany magazyn który zapewnia przechowywanie produktów w najdogodniejszych warunkach gdzie temperatura i wilgotność są stale nadzorowane i kontrolowane. Oparty na kodach kreskowych system magazynowania WMS zapewnia, że do naszych klientów trafiają tylko właściwe produkty.
  • Logistyka i własny transport - nowoczesna flota samochodów ciężarowych zapewnia bezpieczny transport naszych produktów do najodleglejszych miejsc w Europie.
  • Własne zasoby sprzedaży i marketingu Soligrano - nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, którego młoda i wysoko wykwalifikowana kadra dba o najwyższy poziom obsługi naszych kontrahentów.
  • Własne Centrum Badań i Rozwoju - nowoczesne laboratorium badawczo rozwojowe gdzie nasi specjaliści udoskonalają i tworzą nowe produkty tak aby były one jeszcze zdrowsze i zawsze zgodne z gustami i smakami naszych Klientów.

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane