Zapraszamy do kontaktu

 Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

GODZINY PRACY:
8:00 - 16:00

DANE REJESTROWE:
KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-SRÓDMIEŚCIA W ŁODZI
XX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

BIURO ZARZĄDU | SEKRETARIAT

SEKRETARIAT:

t.: +48 43 655 51 11
f: +48 43 655 51 12
e: biuro@soligrano.pl

SPRZEDAŻ | B2B POLSKA

Ewelina Tomaszewska | Key Account Manager | PL
t: +48 665 059 666
e: ewelina.tomaszewska@soligrano.pl 

Region: cała Polska

Joanna Michlewska | Specjalista ds. Sprzedaży 
t: +48 695 477 600
e: joanna.michlewska@soligrano.pl

SPRZEDAŻ | EKSPORT

Agnieszka Wasiak | Export Manager | EN
t: +48 605 307 900
e: agnieszka.wasiak@soligrano.pl

Region: Europa

 

Milena Warzocha | Export Specialist | EN
t: +48 665 309 800
e: milena.warzocha@soligrano.pl 

Region: Europa

SPRZEDAŻ | KANAŁ NOWOCZESNY

Jowita Włodarczewska | Key Account Manager | PL | EN
t: +48 669 262 200
e: jowita.wlodarczewska@soligrano.pl

Region: cała Polska i Europa

Karolina Gruszczyńska | Junior Sales Specialist
t: +48 665 135 000
e: karolina.gruszczynska@soligrano.pl

 

SPRZEDAŻ | KANAŁ TRADYCYJNY | HoReCa

Monika Garncarek
Kierownik ds. Sieci Lokalnych | PL
t: +48 663 858 600
e: monika.garncarek@soligrano.pl

Katarzyna Soczyna
Kierownik ds. Sieci Lokalnych | PL
t: +48 661 337 400
e: katarzyna.soczyna@soligrano.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

Kierownik ds. Marketingu | PL | EN
e: media@soligrano.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Katarzyna Frankowska
t: 668 371 501
k.frankowska@comunicativo.pl

DZIAŁ LOGISTYKI

Specjalista ds. logistyki i magazynu | PL | EN
e: biuro@organikagro.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Kupiec Strategiczny | PL | EN
e: biuro@organikagro.pl  

REKRUTACJA

Rekrutacja | PL
e: rekrutacja@organikagro.pl

KARIERA

Szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się Firmie w branży FMCG? Interesuje Cię praca w takich działach jak: technologia, sprzedaż, marketing, planowanie produkcji, logistyka, a może posiadasz uprawnienia pozwalające na pracę w magazynie lub na produkcji? Dołącz do zespołu Soligrano!

Aplikuj przesyłając CV na adres: rekrutacja@soligrano.pl

 

CO OFERUJEMY?

  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą i współpracę
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość udziału w zagranicznych wyjazdach służbowych i imprezach targowych
  • praca w nowym biurze w Dobroniu koło Łodzi

Dane kontaktowe

SOLIGRANO Sp. z o.o. Sp. K.
Dobroń
ul. Wrocławska 20
95-082 Dobroń
Polska

pokaż mapę


tel.: +48 43 655 51 11
fax: +48 43 655 51 12

KRS: 0000595786
NIP: 7312050508
REGON: 363471853

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane